Policia konfirmon 3 viktima nga aksidenti në magjistralen Prishtinë – Ferizaj (Foto)

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën tre personave pak pas orës 7:00 të mëngjesit të sotëm në magjistralen Prishtinë - Ferizaj, më saktësisht në fsha

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën tre personave pak pas orës 7:00 të mëngjesit të sotëm në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, më saktësisht në fshatin Babush.

Vdekjen e personave, dy ferma dhe një mashkull, e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Në aksident janë të përfshirë një kamion dhe një veturë. Ndërsa, për detaje më tej do të njoftojnë ekipet e policisë nga tereni.

COMMENTS