‘Oriental Harem’ është instrumentali që do t’iu bëjë të vallëzoni pa ndal! (Premierë/Video)

Pa marrë parasysh a sjellin bashkëpunime me artistë të tjerë apo vijnë me projekte të tyre, një gjë është e sigurtë, Tarabuka Band dhe Dj Star ia dijn

Pa marrë parasysh a sjellin bashkëpunime me artistë të tjerë apo vijnë me projekte të tyre, një gjë është e sigurtë, Tarabuka Band dhe Dj Star ia dijnë rendin!

Këtë e dëshmuan edhe me instrumentalin ‘Oriental Harem’ që u publikua në kanalin zyrtar të ZICO TV si premierë dhe e pregaditën për festat e fundvitit.

Arbreshi, Eneri dhe Arditi duka mos na zhgënjyer asnjëherë, realizuan këtë instrumental në studion e Ardian Kastratit në Shkup, raporton zico.tv.

COMMENTS