Noizy ‘midis Tirone’, gjuan para në disko (Video)

Noizy ka performuar këtë fundjavë në një nga lokalet e natës në Tiranë. Por diçka e pazakonshme ka ndodhur gjatë performancës së tij, pasi reperi i

Noizy ka performuar këtë fundjavë në një nga lokalet e natës në Tiranë.

Por diçka e pazakonshme ka ndodhur gjatë performancës së tij, pasi reperi i njohur ka hapur çantë me para dhe ka shpërndarë lekë.

Në këtë video të publikuar nga ‘News24’, Noizy nxjerr nga çanta tuba me para dhe i hedh ato në ajër, përcjellë zico.tv

‘Meqë jemi midis Tirone’, ka thënë Noizy pak para se të hidhte lekët.

Këngëtari është vazhdimisht në qendër të vëmendjes, ndërsa pritet që së shpejti kënga me të njëjtin titull, ‘Midis Tirone’, të vijë si një super hit nga Noizy.

COMMENTS