Ndërron jetë personi i plagosur në Gjilan (Video)

Para pak minutash ka pasur të shtëna me armë ka pasur në Gjilan, saktësisht në një këmbimore tek kompleksi i argjentarive në qytet. Zëdhënësi i pol

Para pak minutash ka pasur të shtëna me armë ka pasur në Gjilan, saktësisht në një këmbimore tek kompleksi i argjentarive në qytet.

Zëdhënësi i policisë së rajonit të Gjilanit, Ismet Hashani, ka konfirmuar se një person është vrarë.

‘Është e vertetë se ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe si pasojë njëri nga ndërruar jetë dhe tjetri është plagosur ende nuk dihen motivet e rastit, u shpreh Hashani.

COMMENTS