Motra e Michael Jackson, Janet konvertohet në myslimane? (Foto)

Janet Jackson është fotografuar për herë të parë duke dalë nga shtëpia, qëkur njoftoi se është shtatzënë. Këngëtarja amerikane është shfaqur krejt

Janet Jackson është fotografuar për herë të parë duke dalë nga shtëpia, qëkur njoftoi se është shtatzënë.

Këngëtarja amerikane është shfaqur krejt e mbuluar, si një myslimane e vërtetë.

Edhe pse nuk është konfirmuar, besohet se ajo është bërë myslimane pasi u martua me miliarderin nga Katari, Wissam Al Manna, në vitin 2012.

Fotografitë e bëra nga paparacit e shfaqin Janetin të relaksuar dhe të lumtur, teksa shëtitet me burrin e saj.

Kujtojmë që Jackson i habiti të gjithë kur deklaroi se do të bëhej nënë për herë të parë, duke qenë se është 50 vjeçare.

Motra e Michael Jackson konvertohet në myslimane 1

Motra e Michael Jackson konvertohet në myslimane 2

Motra e Michael Jackson konvertohet në myslimane

COMMENTS