Meti Maloku dhe Tarabuka Band & Dj Star publikojnë projektin e tyre të ri (Video)

Pas shumë bashkëpunimeve të tyre me këngëtar të ndryshëm, projekteve të shumta të suksesshme, Gjilanasët tani vijnë me një projekt të ri mes Meti Malo

Pas shumë bashkëpunimeve të tyre me këngëtar të ndryshëm, projekteve të shumta të suksesshme, Gjilanasët tani vijnë me një projekt të ri mes Meti Maloku dhe Tarabuka Band & Dj Star, bashkëpunimi i tyre i parë me këngën të titulluar “Sa emocion”.

Gjirimet e videoklipit janë bërë në qytetin prej nga vinë edhe vetë artistat, kënga është krijim i kompozuar nga Ardian Kastrati me tekst të Suzana Fazliut, me videoklip të realizuar nga Bug Production.

COMMENTS