Mesazhi i Cristiano Ronaldos për fansat (Video)

Ylli i Real Madridit Cristiano Ronaldo ka falënderuar të gjithë fansat e Real Madridit për përkrahjen e dhënë futbollistit. Cristiano Ronaldo, i ci

Ylli i Real Madridit Cristiano Ronaldo ka falënderuar të gjithë fansat e Real Madridit për përkrahjen e dhënë futbollistit.

Cristiano Ronaldo, i cili po punon pa ndërprerë që t’i rikthehet fushës, nuk i ka harruar fansat e Real Madridit.
Ai ka falënderuar tifozët madrilenët për mbështetjen që i dhanë pasi fitoi çmimin e lojtarit më të mirë të vitit në Evropë.

‘Ju faleminderit të gjithëve për urimet dhe shokëve të mi që më ndihmuan ta fitojë çmimin. Unë jam shumë i lumtur, por tani do të punojë për të fituar më shumë gjëra “, tha Ronaldon nga palestër nëpërmjet një video mesazhi.

COMMENTS