Me kë kalon momente të veçanta Agon Amiga, në Paris? (Foto)

Ndarja nga ish-bashkëshortja Egzona Syla vitin e kaluar, bëri bujë të madhe në media ku mendohej se shkak ishte modelja Afërdita Dreshaj. Megjithatë ë

Ndarja nga ish-bashkëshortja Egzona Syla vitin e kaluar, bëri bujë të madhe në media ku mendohej se shkak ishte modelja Afërdita Dreshaj. Megjithatë është e ditur se këngëtari është beqar, ku muaj më parë ai publikoi në Instagram Story një fotografi të një vajze, por që çoi në dyshim se ai ka krijuar një lidhje të re, pasi që nuk e bëri të ditur identitetin e saj.

Por së fundmi Agoni ka publikuar disa fotografi të reja, ku ka vizituar qytetin e Parisit, dhe momentet e këndëshme gjatë shëtitjes në Paris. Athua kushë është personi që nuk do ta bëjë të ditur, që po e shoqëron atë në udhtime?!

agona-amiga-1

COMMENTS