Mc Beka dhe Fatos Kryeziu me projekt të ri (Foto)

Një bashkëpunim tjetër mes Mc Bekës dhe Fatosit, në rrjetin social Instagram Mc Beka ka publikuar një fotografi ku ka bërë të ditur se shumë shpejtë d

Një bashkëpunim tjetër mes Mc Bekës dhe Fatosit, në rrjetin social Instagram Mc Beka ka publikuar një fotografi ku ka bërë të ditur se shumë shpejtë do të sjellin këngën me titull “S’ma dha”.

Xhirimet e këngës ende nuk janë përfunduar, duket që do vijn me diçka të veçant.

VERY SOON stay tuned me and @fatoskryeziu1 in new project … Mc Beka & Fatos Kryeziu – S'ma dha ??????

A photo posted by mc beka (@mc_beka) on

COMMENTS