Martohet vajza e Fadil Berishës, imazhe nga dasma tradicionale me daulle (Video)

Kjo që po lëmë pas ka qenë një fundjavë gëzimi për familjen e fotografit të famshëm shqiptar, Fadil Berisha. Babai i dy fëmijëve, Violet dhe Blair,

Kjo që po lëmë pas ka qenë një fundjavë gëzimi për familjen e fotografit të famshëm shqiptar, Fadil Berisha.

Babai i dy fëmijëve, Violet dhe Blair, ka festuar këto dy ditë ceremoninë e martesës të së bijës, që është më e madhja ndër fëmijët.

Berisha, i larguar në moshën njëvjeçare nga Shqipëria, nuk e ka harruar traditën, duke sjellë mjaft elementë të vendlindjes si kostumet popullore, daulle apo edhe muzika.

Më poshtë keni disa prej momenteve më të lumtura të çiftit.

COMMENTS