‘Marie Claire’, Rita Ora në listën e fustaneve transparente (Foto)

Tapeti i kuq është një moment shumë i rëndësishëm i një eventi. VIP-at janë ata që duan të marrin vëmendjen e paparacëve dhe të publikut me veshjet e

Tapeti i kuq është një moment shumë i rëndësishëm i një eventi. VIP-at janë ata që duan të marrin vëmendjen e paparacëve dhe të publikut me veshjet e tyre.

Por si kanë evoluar fustanet transparent të tapeteve të kuq?! Në këtë listë të ‘Marie Claire’ nuk ka munguar edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora.

Ja disa nga fotografitë më ekstravagante të VIP-ave:

Beyonce Met Gala 1

Beyonce Met Gala

Diane Kruger at the Oscars after-party

Fustanet 1

Fustanet 3

Fustanet 4

JLo fustani

Karlie Kloss at the 2016 Met Gala

Kendall Jenner  Met Gala 2016

Madonna at the Met Gala 2016

Miley Cyrus at the amFAR Inspiration Gala

Rita Ora per fustanet

Riti foto

Rose McGowan at the VMAs

COMMENTS