Lindin binjakët e këngëtares Teuta Kurti

Këngëtarja Teuta Kurti është bërë nënë për të tretën herë. Ajo ka sjellur në jetë binjakët, vajzë dhe djalë. Lajmin e ka kumtuar bashkëshorti i Te

Këngëtarja Teuta Kurti është bërë nënë për të tretën herë. Ajo ka sjellur në jetë binjakët, vajzë dhe djalë.

Lajmin e ka kumtuar bashkëshorti i Teutës, Dardan Luta në Facebook, duke shprehur një falënderim të veçantë për të, përcjellë zico.tv

‘Teuta, të falemnderit për këtë ndjenjë gruja jem – veç muj me e paramendu qysh ti po ndihesh si nanë. Hala Aya :D’, ka shkruar ai.

Kanë pasuar urime të shumta nga familjarët e miqtë.

Ndryshe Teuta dhe Dardani janë të martuar prej disa vitesh, ndërsa tani janë bërë 5.

COMMENTS