Ky është gabimi i Dhurata Ahmetajt (Video)

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka lansuar dje këngën e saj më të re të realizuar me videoklip. 'Gabim' e solli Dhuratën përsëri me një kujdes të shtuar

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka lansuar dje këngën e saj më të re të realizuar me videoklip.

‘Gabim’ e solli Dhuratën përsëri me një kujdes të shtuar për pamjen e saj dhe realizimin e këngës. Ndërsa menjëherë pas lansimit Dhurata ka vendosur që të fillojë pushimin veror. E veshur në kostume të zeza, Dhurata është fotografuar nga larg duke vënë një mbishkrim ‘Gabim’.

Nuk dihet nëse mbishkrimi kishte të bënte vetëm më titullin e këngës apo sipas saj është ‘gabim’ të zhvishesh në kostume!

Gjithashtu duhet përkujtuar që ajo është një nga këngëtaret që pozon më së shumti, por si duket ka vendosur që këtë herë të mos fokusojë shumë pjesët e trupit, duke i lënë njerëzit të mendojnë se si do të dukej nga afër e zhveshur.

Dhurata Ahmetaj postimi i gabimit

COMMENTS