Ky është dokumentari për Dua Lipën (Video)

Kohë më parë është paralajmëruar një film dokumentar i metrazhit të shkurtër për këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa. Dokumentari ka për që

Kohë më parë është paralajmëruar një film dokumentar i metrazhit të shkurtër për këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa.

Dokumentari ka për qëllim të zbulojë performancën e parë të këngëtares 21 vjeçare në SHBA. Ai është publikuar tashmë në rrjetet sociale dhe me anë të tij mund të zbuloni më shumë rreth karrierës së saj.

Në datat 8 dhe 9 gusht Dua Lipa ishte e pranishme në Prishtinë e Tiranë, ku performoi ‘live’ në arenat kryesore të qyteteve shqiptare. Ajo ka premtuar se do të rikthehet përsëri në vendin e saj të origjinës.

COMMENTS