Ky është çmimi i Morena Tarakut (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku shquhet për pamjen e saj përrallore dhe linjat seksi. Ajo nuk përton t'i ekspozojë asetet e saj në publik. Shu

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku shquhet për pamjen e saj përrallore dhe linjat seksi. Ajo nuk përton t’i ekspozojë asetet e saj në publik.

Shumë joshëse Morena është parë edhe në ‘Zhurma Video Music Aëards 12’ të mbajtur të enjten në Gjilan.

Artistja është zënë në befasi teksa është thirrur në skenë për të marrë çmimin e ZICO TV Female për këngën kushtuar nënës së saj ‘Lule’, pasi ajo ishte e ftuar për të ndarë njërin nga çmimet e spektaklit.

E batutat në skenë me Milaim Zekën, nuk kanë përfunduar aty. Ajo ka bërë selfie edhe në prapaskenën e spektaklit, ku si duket ka qenë një moment tejet gazmor, pasi që Morena shihet buzagaz.

Morena di se çka dëshiron. Me pamjen e saj ajo lë gojëhapur të gjithë. E tillë është dukur edhe në ZhurmaVMA12. Për më tepër vlerësojeni vetë.

morena

14370089_314172488944801_1252581967629341062_n

morena-taraku-ne-zhurma

morena-tapeti-i-kuq

COMMENTS