Kur e surprizon Drake, Rihanna s’ka pse hesht! (Video)

Një mesazh në një billbord të madh. Këtë zgjedhje e ka bërë reperi Drake për t'i shkruar një dedikim Rihannas. Ai ka ururar për suksesin më të fund

Një mesazh në një billbord të madh. Këtë zgjedhje e ka bërë reperi Drake për t’i shkruar një dedikim Rihannas.

Ai ka ururar për suksesin më të fundit të artistes, e cila të dielën do të marrë çmimin e rëndësishëm në MTV VMA, ‘Michael Jackson Video Vaguard’.

Në mesazhin e publikuar në Los Angeles mesazhin ku shkruhet ‘Urime Rihannas nga Drake dhe të gjithë në OVO’, përcjellë zico.tv

As këngëtares nuk i ka ikur pa e parë këtë e madje ka postuar një foto të billbordit në Instagram.

Dyshja përveç që kanë bashkëpunuar në këngën, ka kohë që flitet se janë në lidhje romantike dhe ky gjest i Drake shton dyshimet edhe më shumë.

COMMENTS