Ku kaloi natën Granit Xhaka me të fejuarën e tij për 28 Nëntor? (Foto)

Futbollisti shqiptar, për festën e ditës së flamurit shqiptar, ka gjetur kohë me të fejuarën e tij Leonita Lekaj të shkojë në koncertin e Justin Biebe

Futbollisti shqiptar, për festën e ditës së flamurit shqiptar, ka gjetur kohë me të fejuarën e tij Leonita Lekaj të shkojë në koncertin e Justin Bieberit.

Lekaj ka publikuar disa fotografi dhe një video prej koncertit, ku qifti pëpiqet të kendojë këngët e Biberit.
“Në koncertin e Bieberit. Ne nuk po mundemi të këndojmë këngën”, ka shkruar Lekaj e dashura e futbollistit Xhaka.

xhaka-1

leo-9

Poashtu në këtë koncert ishinë të pranishëm edhe futbollisti tjetër i Arsenalit, Shkodran Mustafai.

-shkodrani1

COMMENTS