Kjo është ballina e albumit të parë të Dua Lipës (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar ballinën e albumit të saj të parë që do të lansohet në shkurt të vitit 2017. Dua ka bërë të ditur se të premten d

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar ballinën e albumit të saj të parë që do të lansohet në shkurt të vitit 2017.

Dua ka bërë të ditur se të premten do të publikojë këngën e re ‘Blow your mind’.

‘Jam shumë e ngazëllyer që po ndaj me ju ballinën e albumit tim dhe ju falënderoj që keni qenë të durueshëm me mua dhe që më keni mbështetur. Arsyeja pse e kam titulluar me emrin tim është se ky album jam unë. Prezanton atë që jam si person dhe si një artiste’, ka shkruar Dua në Instagram, në prezantimin e ballinës së albumit.

Ballina e albumit te Dua Lipes

COMMENTS