Kim Kardashian ‘lahet’ me qumësht (Foto & Video)

E shumë përfolura Kim Kardashian i është bashkuar shumë personazheve të tjerë të famshëm në klipin më të ri të Fergie, të titulluar 'Milf $'. Karda

E shumë përfolura Kim Kardashian i është bashkuar shumë personazheve të tjerë të famshëm në klipin më të ri të Fergie, të titulluar ‘Milf $’.

Kardashian është shfaqur në video shumë provokuese ndërsa shihet duke u larë me qumësht.

Pjesë e videoklipit i cili u publikua dje janë dhe Ciara, Alessanda Ambrosio, Gemma Ward, Tara Lynn, Devon Aoki, Angela Lindvall, Isabeli Fontana, Amber Valletta e Natasha Poly.

Kim Kardashian 1

Kim Kardashian 2

Kim Kardashian 5

Kim Kardashian 4

Kim Kardashian 3

COMMENTS