Këngëtaret shqiptare në tapetin e kuq të Brit Awards (Foto)

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Brit Awards që u mbajt mbrëmë nuk kishin sesi të mungonin dy prej këngëtareve të famshme shqiptare që kanë nisur ka

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Brit Awards që u mbajt mbrëmë nuk kishin sesi të mungonin dy prej këngëtareve të famshme shqiptare që kanë nisur karrierën e tyre muzikore nga Anglia.

Bëhet fjalë për Rita Orën dhe Dua Lipën të cilat janë shfaqur në tapetin e kuq me dy stile të veçanta.

Rita kishte zgjedhur një fustan të gjatë vezullues dhe paksa transparent nga këmbët, ndërsa Dua është shfaqur tepër shik me një kostum të zi.

Cila është veshur më bukur sipas jush?

COMMENTS