Kënga e njohur ‘All I want for Christmas is you’ do të bëhet film (Foto)

Mësohet se ky film do të vijë nga 'Universal Studios Home Entertainment' dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm. Këngëtarja e njohur Mari

Mësohet se ky film do të vijë nga ‘Universal Studios Home Entertainment’ dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm.

Këngëtarja e njohur Mariah Carey, ka menduar që tani dhuratën që do i bëjë fansave të saj për krishtlindje.

Ajo me anë të një postimi në ‘Twitter’, lajmëroi se kënga e saj e njohur festive ‘All I want for Christmas is you’, do të bëhet film, përcjellë zico.tv

Mësohet se ky film do të vijë nga ‘Universal Studios Home Entertainment’ dhe do të shfaqet në kinema fundvitin e ardhshëm.

COMMENTS