Katër vite plot dashuri Vesa dhe Big Basta (Foto)

Këngëtarja Vesa Luma festonë lidhjen me bashkëshortin e saj Gerald Xhari që kanë finalizuar me martesë dhe kanë një djalë me emrin Liamin. Vesa i

Këngëtarja Vesa Luma festonë lidhjen me bashkëshortin e saj Gerald Xhari që kanë finalizuar me martesë dhe kanë një djalë me emrin Liamin.

Vesa i ka dedikuar një status të bashkangjitur me një fotografi të Big Bastës, ku ka shprehur dashurinë e pafund që ka për të dhe djalin e tyre të vogël.

“Te dua se je njeriu me i mire ne bote ,se me gjithe qenien punon per gjerat qe do,se vetem TI di te me besh te qeshi edhe kur mund te jem teper e merzitun,e adhuroj momentin kur e shoh Lianin si mbeshtetet ne krahet e tua.. Sot 4 vjet te thash PO ,dua te jem e jotja pergjithmone! Dhe sot,jam krenare me dashurine tone te sinqerte e cila shtohet çdo sekond! Te dua shume. 12.12.12”, është shprehur Vesa.

COMMENTS