Jonida plot stil (Foto)

Veçohet për stilin dhe veshjet që përzgjedh në daljet e saja publike. Kjo është këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi. Këto ditë, ajo ka ardhur me dis

Veçohet për stilin dhe veshjet që përzgjedh në daljet e saja publike. Kjo është këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi.

Këto ditë, ajo ka ardhur me disa poza nga pishina, ku tërhoqi vëmendje fustani që kishte veshur, pasi të njëjtin e kishte Eneda Tarifa gjatë parakalimit në tepihun e kuq në ‘Top Awards’.

Në njëfarë mënyrë, ajo i tregonte koleges se ku duhej të vishej një fustan i tillë.

Por, ky artikull i kushtohet një poze që Jonida e ka bërë me rroba banje. Këngëtarja ka treguar se ka stil edhe në një veshje të tillë.

Ajo ka përzgjedhur ngjyrën e zezë duke vënë këmbët dhe gjoksin në plan të parë.

Jonida Maliqi 1 (1)

Jonida Maliqi 1 (2)

COMMENTS