Ja çka i bëri ‘mësyshi’ Ledri Vulës (Foto)

Bashkë me Flori Mumajesin, mbrëmë 'bombardoi' diskografinë shqiptare me dy projekte unikale. 'Nuk ma la' dhe 'Beautiful' me mesazhin që përçuan u p

Bashkë me Flori Mumajesin, mbrëmë ‘bombardoi’ diskografinë shqiptare me dy projekte unikale.

‘Nuk ma la’ dhe ‘Beautiful’ me mesazhin që përçuan u pa se definitivisht do ta dërgojnë muzikën shqiptare në trendet e një dekade më parë ku tekstet kishin kuptim dhe nuk bastardoheshin duke i kënduar majmunit e zogut.

E duket se ky sukses dhe përshtypjet pozitive nga fansat e shumtë kanë bërë që Ledrit t’i bien ‘mësysh’.

Këtë e ka thënë vetë reperi në Snapchat ku ka shfaqur problemin me goma në veturë që e kishte shtyer të ndalojë në autostradë rreth orës 5 të mëngjesit.

‘Prive’

Msyshi i Ledrit

COMMENTS