Ish-Miss Kosova bëhet nënë për herë të parë (Foto)

'Miss Kosova 2013', Mirjeta Shala është bërë sot (e premte) nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Hekuror Neziraj u bënë prindër të një

‘Miss Kosova 2013’, Mirjeta Shala është bërë sot (e premte) nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Hekuror Neziraj u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Bardh.

Ish-Miss Kosova, Mirjeta Shala me bashkëshortin e saj. Foto nga Instagram.
Mirjeta vendosi që për një të ardhme sa më të mir të fëmijës t’a lind atë në New York, nga ku sot e tutje tashmë ai do të gëzojë nënshtetësi amerikane.

Përndryshme, ish-missi kosovar ka publikuar në llogarinë personale në Instagram disa fotografi mjaft të veçanta nga dhoma e ambientit të spitalit, teksa më vonë edhe një fotografie të mrekullueshme me foshnjen në krah.

Kujtojmë që lajmi për shtatzaninë e Mirjetës ishte bërë i ditur shumë muaj më vonë, pasi publikoi një set të mrekullueshëm fotografik ku shfaqej me barkun e rrumbullakosur.

COMMENTS