Ilaçi i Noizyt, Dudës, Varrosit & Lil Kolit (Foto/Video)

Industrisë së muzikës shqiptare i është shtuar edhe një bashkëpunim. Janë bërë bashkë përsëri reperët më të famshëm nga Shqipëria e Kosova. Noizy ft.

Industrisë së muzikës shqiptare i është shtuar edhe një bashkëpunim. Janë bërë bashkë përsëri reperët më të famshëm nga Shqipëria e Kosova. Noizy ft. D.U.D.A, Varrosi & Lil Koli kanë sjellur bashkëpunimin ‘Ilaçi jot’ (mixtape), i cili duket se ka kënaqur shumë fansat e hip hop artistëve në fjalë.

13920122_1825003194382652_8225998176361228059_o

E përveç temperaturave të nxehta, stina e verës sjell edhe sezonin e pushimeve dhe argëtime pa fund. Kështu ka ndodhur edhe në njërin nga klubet e natës në Gjilan, ku Noizy dhe D.U.D.A kanë ndezur atmosferën duke argëtuar pa fund shumë të rinj të pranishëm aty.

13923362_1825000057716299_7707953481869658066_o

13925742_1824997797716525_8024319649994853994_o

13987426_1824997407716564_8909916067945608364_o

Ja atmosfera e mbrëmjes së kaluar:

 

 

COMMENTS