Granit Gashi publikon projektin e ri ‘LV’ (Video)

Këngëtari dhe producenti i njohur Granit Gashi ka publikuar projektin e tij më të ri, këngën dhe klipin 'LV'. Duke iu referuar markës së njohur 'Lo

Këngëtari dhe producenti i njohur Granit Gashi ka publikuar projektin e tij më të ri, këngën dhe klipin ‘LV’.

Duke iu referuar markës së njohur ‘Louis Vuitton’, këngëtari Gashi ka sjell një koncept interesant në vargjet e tekstit të shkruara nga vet ai.

Muzika dhe orkestrimi janë realizuar poashtu nga Graniti në Massive Production, gjersa produksioni ‘BUG’ ka realizuar videoklipin.

COMMENTS