Enca publikon klipin e ri, plotë puthje e fërkime (Video)

'Love on my body' është projekti më i ri i lansuar nga këngëtarja Enca Haxhia. Ky pritet të jetë projekti që do t'i hapë rrugë suksesit të saj në mb

‘Love on my body’ është projekti më i ri i lansuar nga këngëtarja Enca Haxhia.
Ky pritet të jetë projekti që do t’i hapë rrugë suksesit të saj në mbarë botën, përcjellë zico.tv

Enca me anë të një videoje për fansat në YouTube është shprehur në lidhje me këngën.

‘Është një këngë dashurie, është një këngë shumë personale. Ajo tregon për një lidhje që ka përfunduar, por që të dy e dijnë se kanë kryer gabime dhe e ndjejnë mungesën e njëri-tjetrit’.

Enca ka hapur edhe kanalin e saj të ri në youtube, ‘VEVO’ në të cilin është vështirë të blihen klikimet për këngët.

Vetëm para pak ditësh Enca dhe Noizy kanë nënshkruar një kontratë me njërën nga shtëpitë diskografike më të mëdha, Universal Music.

COMMENTS