Eksklusive: Gjyste Vulaj gati për klipin e ri (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj, ashtu edhe siç ka paralajmëruar, po i realizon klipin këngës së saj më të re të zhanrit regge 'A po k

Këngëtarja e njohur nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj, ashtu edhe siç ka paralajmëruar, po i realizon klipin këngës së saj më të re të zhanrit regge ‘A po keni hot’.

Për portalin zico.tv, ajo ka zbuluar se skenat e klipit kanë përfunduar, ndërsa janë xhiruar në Tiranë dhe në Durrës, nga produksioni Swart, sponsorizuar nga Mega Event dhe Lauras Boutique për veshjen.

gjyste 3_00000

Kënga me tekst e melodi shumë të mirë, është krijuar nga vet çifti i bashkëshortëve Gjyste dhe Sokol Vulaj. Deri në publikimin e plotë të videoklipit të Gjystes, ne ju rekomandojmë t’i shihni fotot ekskluzive nga arena e xhirimeve dhe ta lexoni një pjesë nga teksti i këngës ‘A po keni hot’.

Sa shumë çika sexy paska në këtë natë,
A po keni hot çuna, a po keni hot?

Flirtojmë t’gjithë, kush më pak – kush me shumë
High hot sonte n’maksimum
…Se kshtu ka lezet…

gjyste 1_00000

gjyste 4_00000

COMMENTS