Edhe Bebe Rexha do të vijë në Kosovë (Foto)

Këngëtara e famshme botërore me prejardhje shqiptare Bebe Rexha mund të vijë shumë shpejt në Kosovë. Kështu të paktën ajo është përgjigjur në një nga

Këngëtara e famshme botërore me prejardhje shqiptare Bebe Rexha mund të vijë shumë shpejt në Kosovë. Kështu të paktën ajo është përgjigjur në një nga pyetjet që i është bërë në llogarinë e saj zyrtare në Twitter.

‘Kur do të vish në Kosovë?’, ka qenë një nga pyetjet që i janë drejtuar, dhe këngëtarja është përgjigjur ‘Në shtator’.

Nuk dihet ende nëse arsyeja e vizitës saj, mund të jetë ndonjë koncert, apo vetëm vizitë familjare mirëpo është e sigurt, se shumë fansa e presin.

Postimi i Bebe Rexhes

COMMENTS