E fejuara e mbanë Granit Xhakën në shpinë (Foto)

Futbollisti Granit Xhaka po përjeton momente shumë të mira në aspektin profesional, fal nivelit të lartë të lojës që ka treguar këto kohë në skuadrën

Futbollisti Granit Xhaka po përjeton momente shumë të mira në aspektin profesional, fal nivelit të lartë të lojës që ka treguar këto kohë në skuadrën e Arsenal. Por siç duket aspekti profesional nuk është e vetmja gjë që i shkon mirë futbollistit.

Ai dhe e dashura e tij, Leonita Lekaj shpesh ndajnë me ndjekësit momente të bukura nga jeta e tyre personale. Me postimin e sotëm Leonita ka çuditur të gjitha me forcën e saj për të ngritur në krah Granitin. Të dy duken se po kalojnë bukur këtë ditë me diell në Angli.

?

A photo posted by Leonita Lekaj (@__ll.gx__) on

COMMENTS