Dokumentari që flet për jetën e Dua Lipës (Video)

Brenda një kohe të shkurtër, është bërë ylli i muzikës britanike. Krejt rrjedha e kësaj ngjarje është përmbledhur në filmin e shkurtër dokumentar, i c

Brenda një kohe të shkurtër, është bërë ylli i muzikës britanike. Krejt rrjedha e kësaj ngjarje është përmbledhur në filmin e shkurtër dokumentar, i cili i kushtohet këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa. Në të flitet për jetën e saj.

Postimi i Dua Lipes per dokumentarin

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një videoje të publikuar në Instagram. Filmi do të publikohet më 31 gusht dhe është duke e realizuar ‘NPRmusic’.

COMMENTS