Diva Adelina Ismaili po bëhet nënë (Foto)

Diva shqiptare, siç e quan populli Adelina Ismailin, e cila po jeton në Zvicër me bashkëshortin e saj Val Krasniqin, ka gjasa po bëjnë planifikimin fa

Diva shqiptare, siç e quan populli Adelina Ismailin, e cila po jeton në Zvicër me bashkëshortin e saj Val Krasniqin, ka gjasa po bëjnë planifikimin familjar, dhe kjo mund të jetë arsyeja, që po e mban këngëtaren larg diskografisë shqiptare.

Dashuria në mes të Adelinës dhe Valit po bekohet me fëmijë, pasi këngëtarja është shtatzënë.

Lajmin për këtë proces jetësor e ka konfirmuar motra e Adelinës, Ema, e cila bashkë me Zanfinën me padurim po e presin marrjen e statusit të tezes.

Fëmija i parë në familjen Ismaili vjen pas një periudhe të dhimbshme nga mungesa e zonjës Mona, nënës së tyre, e cila u nda nga jeta vetëm pak muaj më parë.

adelina-vali

COMMENTS