Deti fle kur zgjohet Ardit Gjebrea…

Si duket ai tashmë po i kryen pushimet e verës me më të dashurit e tij - familjen. Prezantuesi i njohur shqiptar Ardit Gjebrea ka shijuar jugun e Shqi

Si duket ai tashmë po i kryen pushimet e verës me më të dashurit e tij – familjen. Prezantuesi i njohur shqiptar Ardit Gjebrea ka shijuar jugun e Shqipërisë ku vazhdimisht ka postuar foto me fëmijët e tij dhe bashkëshorten në vende të veçanta të bukurive të detit Jon.

Tashmë Gjebrea ka mbërritur në Gjirin e Lalëzit. Zgjimi herët i ka dhuruar atij një moment magjik.

‘Shshshshsh po fle deti sot, ejani ta zgjoni’, shkruan Gjebrea në Instagram teksa ka postuar një foto të detit që shfaqet mjaft i qetë dhe i kaltër.

Postimi i Ardit Gjebrese

COMMENTS