Bleona nga shtrati ‘Nuk jam e gjysmë’… (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti është njëra ndër femrat më të bukura dhe më tërheqëse në estradën shqiptare. Thuajse çdo ditë ajo befason me nga një posti

Këngëtarja Bleona Qereti është njëra ndër femrat më të bukura dhe më tërheqëse në estradën shqiptare.

Thuajse çdo ditë ajo befason me nga një postim në rrjetet sociale. Por ajo di edhe të provokojë me linjat e saj trupore.

Këtë herë këngëtarja Bleona Qereti ka ndarë një fotografi në të cilën shfaqet shumë joshëse vetëm në të brendshme.

Në përshkrimin e këtij imazhi provokues ajo shkruan: ‘Unë nuk jam duke kërkuar për gjysmën time tjetër, sepse unë nuk jam e gjysmë … #nuk pi duhan”, ishte përshkrimi i fotos së postuar në Instagram.

COMMENTS