Beyonce dhe Jay Z çifti më i fuqishëm në muzikë (Foto)

Beyonce dhe Jay Z këtë vit kanë lënë shumë për t'u diskutuar për ta madje edhe për një tradhëti e ndarje të mundshme. Por, të gjitha dyshimet e hid

Beyonce dhe Jay Z këtë vit kanë lënë shumë për t’u diskutuar për ta madje edhe për një tradhëti e ndarje të mundshme.

Por, të gjitha dyshimet e hidhura mbi ta i kanë lënë anash duke shijuar jetën e tyre martesore deri në pikën e fundit. Jay Z dhe Beyonce janë parë përsëri të veshur pothuajse njësoj duke kombinuar ngjyrat dhe mënyrën e veshjes dhe duke lënë një pamje fantastike për syrin e gjithkujt.

Ndërsa nuk duhet harruar faktin se dyshja janë çifti më i fuqishëm në industrinë muzikore e kjo ka vazhduar për vite të tëra.

Beyonce Jay Z 1

Beyonce Jay Z 2

Beyonce Jay Z 3

Beyonce Jay Z

34 vjeçarja dhe 46 vjeçari kanë parakaluar në tapetin e kuq ku ishin të ftuarit e këngëtarit të njohur Usher, duke u ndalur madje edhe për të pozuar.

Usher

COMMENTS