Beyonce ‘çmend’ fansat me një postim në Instagram! (Foto)

Këngëtarja e famshme Beyonce ka 'thyer' një rekord të ri në Instagram, përsa i përket postimit më të pëlqyer në rrjet. Mbrëmë në darkë ajo njoftoi

Këngëtarja e famshme Beyonce ka ‘thyer’ një rekord të ri në Instagram, përsa i përket postimit më të pëlqyer në rrjet.

Mbrëmë në darkë ajo njoftoi shtatzëninë e saj të dytë përmes një postimi në llogarinë personale.

Ende pa kaluar 24 orë nga publikimi i fotos, ajo ka arritur më shumë se 7.4 milionë pëlqime dhe gati 370 mijë komente, ndër to edhe shumë emra të njohur.

‘Suksesi’ i Beyonce nuk ka mbetur vetëm në Instagram, shtatzënia e saj është ndër gjërat më të diskutuar në Facebook dhe Twitter gjithashtu.

Beyonce dhe bashkëshorti i saj, Jay Z, së shpejti do të sjellin në jetë binjakët, gjinia e të cilëve ende nuk dihet.

COMMENTS