Bëhet publike videoja e sherrit! (Video)

Sa vijnë e përkeqësohen gjërat për Johnny Depp. Aktori është filmuar duke u sjellë si i çmendur ndaj ish-bashkëshortes së tij, Amber Heard. 'TMZ' k

Sa vijnë e përkeqësohen gjërat për Johnny Depp. Aktori është filmuar duke u sjellë si i çmendur ndaj ish-bashkëshortes së tij, Amber Heard.

‘TMZ’ ka publikuar videon e xhiruar nga vetë Amber, që tregon se si aktori 53 vjeçar nxehet shumë pasi pyetet nëse kishte pirë një shishe të tërë vere që në mëngjes.

‘Fillove ti? Fillove?’ dëgjohet të ulërasë Depp para se të sulet për t’i marrë celularin 30 vjeçares.

Më parë, ai ishte parë duke përplasur raftet dhe duke lëvizur lart e poshtë nëpër dhomë.

Johnny Depp dhe Amber Heard u martuan në shkurt të vitit 2015 dhe vendosën të divorcoheshin në maj të vitit 2016.

COMMENTS