Barack Obama ‘dhezë’ festën muzikore (Video)

Kushdo që bëhet president i SHBA-ve, një president tjetër si Barack Obama vështirë që mund të gjendet. Kjo pasi ai ka treguar edhe një herë aspekt nje

Kushdo që bëhet president i SHBA-ve, një president tjetër si Barack Obama vështirë që mund të gjendet. Kjo pasi ai ka treguar edhe një herë aspekt njerëzor që fshihet pas çdo posti e kostumi.

Obama është kapur në një video të regjistruar nga këngëtari Usher duke kërcyer nën ritmet e super hitit ‘Hotline Bling’ nga Drake.

Eventi muzikor i zhvilluar në Shtëpinë e Bardhë kishte si temë ‘Dashuri dhe Lumturi’. Presidenti në ikje, është shfaqur në video duke imituar lëvizjet e Drake në videoklipin e këngës.

Këto janë ditët e fundit të Obamës si President i SHBA-së, kur kanë mbetur dhe më pak se 20 ditë nga zgjedhjet.

COMMENTS