Arsyeja që Shkenda Dubova refuzoi ‘Trileqe’

Hit kënga, 'Trileqe' nga Fjolla Morina dhe reperi Elinel, mund të realizohej edhe me Shkenda Dubovën. Por, seksbomba e estradës Shkenda duket të je

Hit kënga, ‘Trileqe’ nga Fjolla Morina dhe reperi Elinel, mund të realizohej edhe me Shkenda Dubovën.

Por, seksbomba e estradës Shkenda duket të jetë tërhequr. Ajo në një bisedë për ‘Reload’ ka theksuar se ‘nuk pati guxim të jetë pjesë e këngës, duke thënë që teksti ishte shumë eksplicit dhe kjo ka bërë që ajo të heqë dorë’, përcjellë zico.tv

Shkenda kolegen e saj këngëtaren Fjolla Morina e vlerëson shumë për guximin.

‘Ti me mu’ nga Shkenda ka pak kohë që është lansuar ndërsa i ka kaluar mbi 1 milionë klikime në Youtube.

COMMENTS