Arsyeja pse mund të vijë në Shqipëri Linda Halimi

Pjesëmarrja në 'American Idol' i hapi padyshim shumë dyer Linda Halimit. Megjithatë, këngëtarja mund të kthehet në Shqipëri. Këtë e ka bërë të d

Pjesëmarrja në ‘American Idol’ i hapi padyshim shumë dyer Linda Halimit.

Megjithatë, këngëtarja mund të kthehet në Shqipëri.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një statusi në Facebook ku shprehet se dëshiron të jetë edhe njëherë pjesë e festivalit të fundvitit të RTSH-së.

Ja çfarë shkruan ajo:

Si mendoni ju, te kthehem dhe njehere ne festivalin e fundvitit me nje kenge eksplozive? Thjesht mendim me ze, dhe me ke producent te bashkepunoj? Nuk e kam idene se kush nga producentet eshte me ne ze tani atje momentalisht duke qene se nuk jam fare ne rrjedha me industrine muzikore shqipe… Cdo keshille do te merret parasysh. Ju dua!

Linda American Idol

Linda Halimi postimi

COMMENTS