Aktorja e re në ‘O sa mirë’ (Foto)

Seriali 'O sa mirë' do të nisë sezonin e ri me disa ndryshime sa i përket kastës së aktorëve. Tashmë Ema Uka, Edi Kastrati, Xhevdet Jashari dhe Ylb

Seriali ‘O sa mirë’ do të nisë sezonin e ri me disa ndryshime sa i përket kastës së aktorëve.

Tashmë Ema Uka, Edi Kastrati, Xhevdet Jashari dhe Ylber Bardhi, të njohur më mirë si Prishtinasja, Gjakovari, Tetovari dhe Zuka, nuk do të jenë më pjesë e serialit.

Mësohet se serialit do t’i bashkohen grupi humoristik ‘Stupcat, por edhe aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi, e cila pritet të ketë rolin e profesoreshës ose studentes.

Ndryshe në ditët në vijim pritet të fillojnë edhe xhirimet e episodeve të reja të serialit ‘O sa mirë’.

ardiana

ardianaa

o-sa-mire-foto

COMMENTS