5 Projekte të reja zëvendësojnë 5 të vjetra (Video)

Plotë 5 projekte të reja muzikore kanë hyrë në Top 20 ZICO TV, duke lënë jashtë 5 të tjera më të vjetra apo edhe që kanë qenë më pak të votuara. Kl

Plotë 5 projekte të reja muzikore kanë hyrë në Top 20 ZICO TV, duke lënë jashtë 5 të tjera më të vjetra apo edhe që kanë qenë më pak të votuara.

Klasifikim e top listës për këtë javë e mbizotëron bashkëpunimi midis Encës dhe Noizyt me këngën ‘Bow down’.

Në mesin e 5 këngëve më të votuara të kësaj jave janë: Ghetto Geassy ft. Majk – Ajo, Ardian Bujupi & Dalool, Elvana Gjata dhe Etnon ft. Genta, këngë kjo e cila është hequr nga TOP 20 për t’i lënë radhën këngëve tjera të reja. Vlen të theksohet se kënga ‘Shake it’ ka qëndruar 10 javë në pozitën e parë.

Këngët që kanë mbetur jashtë top listës:

Etnon ft. Genta Ismajli – Shake it
Era Istrefi – Bonbon
MC Kresha & Lyrical Son ft. Ledri Vula – Hip Hop
Nurteel ft. Blero & Alex – All in
Ledri Vula – Kings

Këngët që kanë hyrë në top listë:

Lumi B – Aha aha
Flori Mumajesi ft. Ledri Vula – Beautiful
Mc Kresha & Lyrical Son ft. Keepman – Thirri krejt shoqet
Baboo Darabuka ft.Big Mama & DJ Benity – Dheze dheze
2po2 – A e din

Ju mund të vazhdoni të votoni për të preferuarit tuaj në llogarinë e ZICO TV në facebook, dhe portalin www.zico.tv.

COMMENTS