Zhurma e parë e Encës!

  Hyri me shumë vrull në estradën muzikore shqiptare. Ndërsa këngët e saj janë bërë hit edhe jashtë trojeve shqiptare. E bukur dhe me një s

 

Hyri me shumë vrull në estradën muzikore shqiptare. Ndërsa këngët e saj janë bërë hit edhe jashtë trojeve shqiptare.

E bukur dhe me një stil të veçantë, Enca Haxhia, vazhdon të qëndrojë lartë në muzikë, dhe këtë e dëshmojnë më së miri këngët e saj që dëgjohen shumë.

Portali zico.tv mëson se hitbërësja e ‘Bow Down’, e ka konfirmuar pjesëmarrjen në ‘ZhurmaVMA12’, ndërsa do të kalojë për herë të parë në tapetin e kuq të këtij spektakli me 15 shtator.

Enca pritet të jetë e nominuar në kategoritë kryesore të spektaklit, dhe konkurrente e fortë me shumë emra të tjerë të njohur në estradë, të cilët poashtu i janë përgjegjur pozitivisht ftesës së organizatorëve.

COMMENTS