Vera e paharruar e Arta Bajramit (Video)

Të gjithë artistët vërshojnë tregun me këngë e klipe në sezonën e verës, por ne s'kemi nevojë t'ju kujtojmë se cila këngë vazhdon të mbetet në mendjen

Të gjithë artistët vërshojnë tregun me këngë e klipe në sezonën e verës, por ne s’kemi nevojë t’ju kujtojmë se cila këngë vazhdon të mbetet në mendjen tonë vit pas viti!

Në vitin 2002, nën menagjimin e ZICO Company, u realizua videoklipi i këngës ‘Vera’ interpretuar nga Arta Bajrami dhe Etno Engjujt (tani Etnon).

Kënga e punuar mjeshtërisht nga Enis Presheva me tekst të Genc Prelvukaj, u vizualizua per disa ditë rradhazi në pishinat e Gjilanit dhe Gjakovës.

Madje asokohe edhe Blero, Drenusha Latifi e shumë të tjerë ishin statistë në projektin që ndoshta vazhdon të jetë më i miri deri tani i sezonit veror.

Arta foto

COMMENTS