‘Thyejnë’ sigurimin për ta puthur Encën (Video)

Nëse ndokush ka parë skena të tilla tek artistët ndërkombëtarë, te shqiptarët janë të rralla këto pamje. Këngëtarja Enca Haxhia ka përjetuar çaste

Nëse ndokush ka parë skena të tilla tek artistët ndërkombëtarë, te shqiptarët janë të rralla këto pamje.

Këngëtarja Enca Haxhia ka përjetuar çaste hollivudiane teksa ka zbritur nga limuzina për në ‘Zhurma Video Music Awards 12’ në Gjilan, përcjellë zico.tv

Shumë fansa të saj kanë arritur të thyejnë kordonin e hekurt afër tapetit të kuq, sapo Enca ka nisur të parakalojë në tapetin e kuq të këtij spektakli.

Pas shumë përqafimesh për idollin e tyre, është dashur ndërhyrja e sigurimit, për të shmangur turmën dhe për të vazhduar rrugën drejt skenës së Zhurmës, ku edhe ka rrëmbyer 4 çmime.

Videon e këtij që ajo e cilëson si momenti më emocionues në jetën e saj si artiste Enca e ka shpërndarë edhe në Instagram, ndërkohë që ka marrë edhe komente të shumta nga ndjekësit e saj.

& the view from inside of the Limo ?

A video posted by ENCA (@encahaxhia) on

COMMENTS