Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli sjellin duetin e ri ‘Nëna ime’ (Video)

Ashtu edhe siç ishte paralajmëruar, këngëtarja Shkurte Fejza, ka publikuar së fundmi projektin e ri. 'Nëna ime' mban titullin kënga e re e këngëtar

Ashtu edhe siç ishte paralajmëruar, këngëtarja Shkurte Fejza, ka publikuar së fundmi projektin e ri.

‘Nëna ime’ mban titullin kënga e re e këngëtares Shkurte Fejza të cilën e ka sjellur në duet me vajzën e saj Gresën.

Kënga është kompozim i Edi Balilit dhe tekst të Hivzi Krasniqit.

Këngëtarja ka treguar se kënga ka ardhur për nder të Ditës së Gruas – 8 Marsit.

E që nga koha e lansimit në YouTube, ajo ka mbledhur mbi 100.000 mijë klikime për 24 orë.

COMMENTS