Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, mahnit Gresa Behluli (Foto)

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, mahnit Gresa Behluli (Foto)

Ceremonia e ndarjes së çmimeve 'Zhurma Video Music Awards' ka mbledhur mbrëmë në edicionin e 13-të, yjet e estradës shqiptare në një vend. Në mesin

Ceremonia e ndarjes së çmimeve ‘Zhurma Video Music Awards’ ka mbledhur mbrëmë në edicionin e 13-të, yjet e estradës shqiptare në një vend.

Në mesin e tyre ka qenë e ftuar edhe këngëtarja Gresa Behluli, e cila ka rrëmbyer çmimin e Televizionit në këtë event.

Mirëpo, ajo ka shkëlqyer mbrëmë në ZhurmaVMA13, shkruan zico.tv

Në këtë mbrëmje Gresa kishte një fustan të kuq, e cila arriti të tërheq mjaftë vëmendje me stilin unik dhe me linjat e saja perfekte.

COMMENTS