Xhaka me pushime në Kosovë (Foto)

I shoqëruar me dy vajza, futbollisti Granit Xhaka ka mbërritur dje në Kosovë për pushime. Ylli i Arsenalit, Granit Xhaka është pritur nga qindra ti

I shoqëruar me dy vajza, futbollisti Granit Xhaka ka mbërritur dje në Kosovë për pushime.

Ylli i Arsenalit, Granit Xhaka është pritur nga qindra tifozë të Arsenalit dhe qytetarë të tjerë.

Ai pas mbërritjes në Prishtinë ka treguar pse është transferuar në Arsenal, duke thënë se është skuadra më e mirë.

‘Jam transferuar ne Arsenal sepse është klubi më i mirë në botë’, ka thënë Graniti.

Por, ai nuk ka dashur të flas nëse do të luaj për Kosovën apo jo, pas pranimit të kësaj të fundit në UEFA dhe FIFA.
Xhaka 1

Xhaka 2

Xhaka 3

Xhaka 4

Xhaka 5

COMMENTS