Pica të shijshme Calzone (Video)

Kur të dëshironi shijen e vjetër e të mirë të picës, por në mënyrën pak më ndryshe, zgjidhje ideale janë picat Calzone. Për picën Calzone do t'u ne

Kur të dëshironi shijen e vjetër e të mirë të picës, por në mënyrën pak më ndryshe, zgjidhje ideale janë picat Calzone.

Për picën Calzone do t’u nevojiten:

brumë pice
djathë i grirë
proshutë
gjalpë të shkrirë
parmezan
mund të shtoni edhe përbërës sipas dëshirës!

Shikojeni videon dhe mësoni si të gatuani shpejt këtë specialitet të shijshëm.

COMMENTS